Головна Регенерація / Peels

Пілінги для регенерації

стимулюють оновлення епідермісу.

Пілінги FILLMED

Наша шкіра щодня змушена долати вплив ультрафіолету, стресу, паління та гормональних змін. Зовнішні і внутрішні фактори залишають сліди на шкірі, особливо на епідермісі обличчя: можуть з’являтися маленькі недоліки та пігментні плями, змінюється колір обличчя та розширюються пори. Поверхня шкіри є дзеркалом нашого здоров’я та емоційного стану, і якщо все добре, то вона випромінює світло. Якщо ж стан змінюється, колір обличчя тьмяніє. Хімічні пілінги FILLMED можуть це виправити і стати вашим ідеальним рішенням для втомленої стресом шкіри.

FILLMED PEELS були спеціально розроблені для чутливої шкіри, тому містять глюконолактон. В комбінації з іншими активними інгредієнтами він підсилює терапевтичний вплив, покращує переносимість та загальні результати.

Пілінги FILLMED рекомендовані для боротьби з ознаками старіння: пігментними плямами, мімічними та поверхневими зморшками. Вони також повертають тьмяній нерівномірній шкірі сяйво та поліпшують колір обличчя.

ЩО САМЕ РОБЛЯТЬ ПОВЕРХНЕВІ ПІЛІНГИ?
Ексфоліруючий розчин наносять на обличчя, шию і декольте. Кількість визначають індивідуально для кожного типу шкіри. Пілінги делікатно прибирають верхні шари епідермісу (цей процес відбувається під пильним контролем лікаря), поліпшуючи вигляд шкіри та прискорюючи оновлення клітин. Ваш лікар призначить тип пілінгового розчину, що найкраще підходить вашій  шкірі для досягнення очікуваних результатів.

До

Після

До

Simulation - #1
Побачити результат

Після

Колекція поверхневих пілінгів

створені на основі глюконолактону,
ефективні та турботливі.
 
  TIME PEEL® BRIGHT PEEL® LIGHT PEEL®
Призначення Зморшки, дряблість та провисання шкіри Пігментні плями, нерівномірний колір обличчя Мімічні зморшки, тьмяна шкіра
Склад 50% пілінговий комплекс: глюконолактон + гліколева кислота 50% пілінговий комплекс: глюконолактон + фітинова кислота + лимонна кислота + гліколева кислота 50% пілінговий комплекс: глюконолактон + мигдалева кислота
Кислотність pH = 1.4 (+/- 0.2) pH = 1.5 (+/- 0.3) pH = 3 (+/- 0.3)
Протокол 4 сеанси з інтервалом в 14 днів 4 сеанси з інтервалом в 14 днів 4 сеанси з інтервалом в 14 днів
 

Почніть друкувати та для пошуку натисніть Enter